Özgürlük Savaşçısı

Çiftçi (Jason Statham) olarak bilinen adamın hayatı, bіr Krug çetesinin köyünü (Stonebridge) yağmalaması, oğlunu öldürmesi ve karısını (Calire Forlani) kaçırmasıyla tamamen altüst olur. Bir zamanlar…
Özgürlük Savaşçısı

Çiftçi (Jason Statham) olarak bilinen adamın hayatı, bіr Krug çetesinin köyünü (Stonebridge) yağmalaması, oğlunu öldürmesi ve karısını (Calire Forlani) kaçırmasıyla adamakıllı tepetaklak olur. bіr zamanlar uzlaşma içinde yaşamış bu adam karısı Solona’yı kurtarmak için akıl veren Norick (Ron Perlman) ile kayınbiraderi Bastian’ı (Will Sanderson) Krug çetesinin peşinden sürükler. Krug kırsal bölgeleri yağmalarken, Kralın büyücüsü Merick onların arkasındaki reel gücü keşfeder: eski rakibi, kuvvetli ve acımasız efsuncu Gallian (Ray Liotta). Gallian ordusu ile Kral Konreid’i (Burt Reynolds) tahttan indirip yerine kendi kuklası olan Duke Fallow’u (Matthew Lillard) geçirmeyi planlamaktadır. Kralın ordusu Krug ile yüzleşmek için ilerlerken, Çiftlik Sahibi ve arkadaşları Ehb dağındaki geçitlerden farkedilmeden ilerlerler. Krug kampına yapılan gece baskını Norick ve Bastian’ın ele geçirilmesi ve Çiftçinin hayatını zorlama kurtarması ile trajik bіr şekilde sonuçlanır. Arkadaşları ve karısını kurtarmak için Çiftçi çaresiz bіr şekilde Kralın ordusuna katılır. Mucizevi kahramanca hareketleri, bu adamda kolay bіr çiftçiden fazla daha fazlasının olduğundan şüphelenen Gallian ve Merick’in dikkatlerini çeker. Son karşılaşmada Ehb’in kaderi Çiftçinin ellerindedir, ya Gallian’ı yenecek, ya da kötü büyücünün bütün toprakları ele geçirmesine izin verecektir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.