Paranoyak

Tibet Ölüler Kitabına göre, ölen , 49 gün boyunca hala bіr vücut sahibi olduğunu sanır, peki ya cehennem aklnızdaysa… Evliliği telafi için umutsuz bіr çaba içinde olan Raul (35), ANA (30) ve oğullar…
Paranoyak

Tibet Ölüler Kitabına kadar, ölen , 49 gün baştan başa hala bіr vücut sahibi olduğunu sanır, peki ya cehennem aklnızdaysa… Evliliği telafi için devasız bіr mücadele içinde olan Raul (35), ANA (30) ve oğulları, NICO (7) ile birlikte dağlarda izole bіr Noel tatili önerir. SAMUEL (29), sorumlu yakışıklı bіr marangoz çıkıagelir. Ana ve Nico, Raúlü son derece kıskanç kılan bіr şekilde ona karşı şefkat duyarlar. Raul ilginç bіr şekilde bu marangozla Ana’nın daha önceden tanıştığını ve birlikte bіr sır sakladıklarını keşfeder. Raul, Samuel’i Noel yemeğine çağırır amacı aralarındaki ilişkiyi ortaya çıkarmaktır. Lakin bu son derece sorunsuz bіr gece yaşanır. Ertesi gün gevşemiş uyansada dana sonradan artan olaylar Raul’un kuşkularını arttıracak ve onu bambaşka maceraların içine sürükleyecektir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.