Passengers 2016 Full izle

Yolcular 2016 filminin başrollerinde Açlık Oyunlarının yıldızı Jennifer Lawrence ve Galaksinin Koruyucuları serisinin yıldızı Chris Pratt yer alıyor. Passengers
Passengers 2016 Full izle

Passengers
Enigma filmi ile büyük galibiyet elde eden yönetmen Morten Tyldum ’un yönetmenliğini üstlendiği Passengers filmi seyirci ile buluşuyor. Filmin senaristi ise Dr. Strange ‘in yazarı Jon Spaihts. Başarılı senaryo yazarı ve galibiyet yönetmen ile nitelikli bіr üretim sunan filmin oyuncu kadrosu da epey iyi.

Passengers 2016 Full izle
Filmin başrollerinde Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence ve Galaksinin Koruyucuları filminden hatırladığımız Chris Pratt yer alıyor.
Passenger Konusu
Macera filmleri arasında bulunan filmin konusu ise , vakit ayarlı uykusundan erken uyanan bіr uzay yolcusunun yalnız kalmamak için öteki vakit yolcusunu uyandırması ile başlayan heyecanlı bіr hikaye. Passengers 2106 izle seçeneği ile bu heyecan dolu filmi aralıksız bіr şekilde izleyebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.