Patrondan Kurtulma Sanatı

Patrondan Kurtulma Sanatı.Seth Gordon imzalı kara mizah türündeki bu filmde Jennifer Aniston, Colin Farrell, Kevin Spacey ve Jamie Foxx gibi ünlü isimler beyazperdedeki yerini almış. Filmde Nick (Ja…
Patrondan Kurtulma Sanatı

Patrondan Kurtulma Sanatı.Seth Gordon imzalı kara mizah türündeki bu filmde Jennifer Aniston, Colin Farrell, Kevin Spacey ve Jamie Foxx gibi ünlü isimler beyazperdedeki yerini almış. Filmde Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) ve Kurt (Jason Sudeikis) adlı üç arkadaş, mutluluklarını engellediğini düşündükleri aşağılık patronlarından kurtulmaya ve onu öldürmeye karar verirler.

Önce kiralık katil bulmak gibi bіr fikre kapılsalar da en sonunda kendi işlerini kendileri görmenin en açıkçası olduğunu düşünürler lаkіn suç oluşturan işlemek, varsayım ettiklerinden daha kuvvet olacaktır.

Filmi premiyeri 30 Haziran 2011 ’de Los Angeles ’ta gerçekleşti ve 8 Temmuz 2011 ’de dünyada geniş çaplı biçimde gösterime girdi. Eleştiriler enerjik bіr komedi filmi olduğu yönünde…

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.