Philips MULTIPAIR ile aynı anda 3 akıllı telefona birden bağlanın

MULTIPAIR ile Philips Bluetooth® adaptör, Hi-Fi/PC hoparlör sistemini kablosuz ses sistemine dönüştürüyor.
Philips MULTIPAIR ile aynı anda 3 akıllı telefona birden bağlanın

MULTIPAIR ile Philips Bluetooth® uyarlayıcı, Hi-Fi/PC hoparlör sistemini kablosuz ses sistemine dönüştürüyor.

MULTIPAIR ile Philips Bluetooth® adaptör, Hi-Fi/PC hoparlör sistemini kablosuz ses sistemine dönüştürüyor. Yalnızca adaptörü bağlantı kurmak ve toplamda üç zeki telefon, tablet ve Bluetooth özellikli cihazdan kablosuz olarak müzik akışı almak muhtemel.

Akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden Hi-Fi’ya müzik akışı sağlayan uygulfаkаtlara sahip MULTIPAIR ile 3 cihazdaki müzikler arasında hemencecik geçiş yapılabiliyor. Yüksek duyarlılığa sahip Bluetooth® (aptX® ve AAC) müzik akışı ile MULTIPAIR, Hi-Fi ve PC hoparlör sistemlerinin hemen hemen tümüne bağlanabiliyor. Hi-Fi’ınızı kablosuz ses sistemine dönüştüren ve Bluetooth® özellikli bütün akıllı telefon veya tabletlerle çalışan MULTIPAIR, bіrinci derslik ses için dijital koaksiyel ve optik ses çıkışlarına sahip.

Basit tatbik içinse yalnızca takmak ve çalıştırmak yeterli. NFC ile tek dokunuşta Bluetooth® ile eşleşen Philips MULTIPAIR, pürüzsüz ve kompakt tasarımı ile de göz dolduruyor.

Philips AEA2700/12 MULTIPAIR; 159,90 TL ’den satışa sunuluyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.