PolitiCats

PolitiCats (Ios) indir. PolitiCats, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bіr rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.
PolitiCats

Siyasi becerilerin ön plana çıktığı bіr oyun olan PolitiCats, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bіr rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Seçim kampanyalarının düzenlendiği oyunda seçimlerden şampiyon çıkmamız gerekiyor.

Tipik politika olaylarının gerçekleştirildiği bіr oyun olan PolitiCats, epeyce eğlenceli bіr oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda sahibi olduğumuz şahsiyet kediyi düzenleyebiliyor, istediğimiz görünüme kavuşmasını sağlayabiliyoruz. Ardından kediyi şeçim kampanyalarına sokarak halkın oyunu toplamak için kullanıyoruz. Oldukça eğlenceli olan oyunda öteki kedi adaylara aleyhinde uğraş içerisine girmeniz gerekiyor. Siyasetten hoşlanan biriyseniz PolitiCats mutlaka ilginizi çekecektir. Oyunda seçim kampanyaları düzenleyebilir, bağışlar organize edebilir ve yüksek puanlara ulaşarak önderlik koltuğuna oturabilirsiniz. Ayrıca oyunda ilerledikçe meşhur kedi Garfield’ın kilidini de açabilirsiniz. Gerçekçi olayları gerçekleştiği PolitiCats oyununu sakın kaçırmayın.

PolitiCats oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza bedava olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.