Project X

3 çılgın lise öğrencisi, kaybeden hallerinden kurtulmak ve biraz eğlenmek için büyük bіr doğum günü partisi düzenlerler. Fakat gece ilerledikçe yüzlerce kişi partiye akın edecek ve işler çığırından çı…
Project X

3 çılgın lise öğrencisi, kaybeden hallerinden kurtulmak ve birazcık eğlenmek için büyük bіr doğum günü partisi düzenlerler. Ama gece ilerledikçe yüzlerce birey partiye akın edecek ve işler çığırından çıkacaktır ve bu vesileyle gündüzden beri kayıtta olan kamerayı da ellerinden düşürmeyeceklerdir.

Felekten Bir Gece serisinin yönetmeni olan Todd Phillips bu sefer yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosu öyle fazla televizyon dizisinde aktör olarak da seyrettiğimiz Michael Bacal’a ve Matt Drake’e ait.

Amerika’da 2 Mart’ta gösterime girecek filmin yönetmenliğini ise birincil uzun metrajlı sinema filmine imza atan Nima Nourizadeh üstleniyor. Başrollerde ise Thomas Mann, Oliver Cooper ve Jonathan Daniel Brown var. Filme dair beklentiler de epeyce yüksek.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.