PS4 oyunları PC’ye taşındı!

PlayStation Now’a gelen PC desteği sayesinde 500 farklı PS4 ve PS3 oyunu artık Windows’ta oynanabiliyor!
PS4 oyunları PC’ye taşındı!

Sony bugün yaptığı açıklamada PlayStation Now hizmetinin açıklanmış kullanıcılarının artık PlayStaton 4 oyunlarını desteklenen tüm platformlarda oynayabileceğini bildirdi ve bundan bzіrа desteklenen platformlar arasında Windows PC‘de var.

Başlangıç için sunulan oyun kütüphanesi birazcık ufak da olsa, Sony süre içerisinde PlayStation Now’un çok daha büyük bіr kataloğa sahip olacağını söylüyor. Şu an PS Now ile oynayabileceğiniz oyunlardan bazıları şunlar:

Killzone Shadow Fall God of War 3 Remastered Saints Row IV: Re-Elected WWE 2K16 Tropico 5 F1 2015 Darksiders II Deathinitive Edition Evolve MX vs ATV Supercross Encore Resogun Helldivers Broken Age Dead Nation: Apocalypse Edition Grim Fandango Remastered Guilty Gear Xrd Sign Castlestorm Definitive Edition Exist Archive: The Other Side of the Sky Arcania Complete Tale Nidhogg Super Mega Baseball

PlayStation Now, Sony’nin yayın akışı himeti olan OnLive‘ı satın almasından daha sonra doğmultu. PlayStation 4 ilk defa piyasya sürüldüğünde geri uyumluluğa sahip değildi, bіlе bu yayınlfаkаt sistemi doğruca PS3 oyunlarını yeni konsolda oynamak mümkün ışık halkası gelmişti. Daha önceki ödeme sistemi, zaten sahip olduğunuz oyunları oynamak için para ödemek zorunda kalmanız yüzünden büyük tepki alması ardındaki Sony, aylık abonelik sistemine geçti.

Sony, şu an PS Now’da en çok oynanan oyunu Inkar Dead Redemption olduğunu açıkladı. Hizmete PlayStation 4’ten ve PC’den erişebilirsiniz.

PlayStation Now‘ı 7 gün deneme sürümünü hemen deneyebilirsiniz, hizmetin aylık ücreti ayda 19,99 dolar.

Önceki HaberYapay Zekada Çığır Açan Öğrenme Algoritması Sonraki HaberGoogle DeepMind, BK dışındaki ilk şubesine karar verdi.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.