Redstone Nedir Ne İşe Yarar?

Windows 10 da gelen en güzel özelliklerden birisi diyebileceğimiz güzel bir özelliktir. Rodstone bilgisayarınızda kullandığınız oyun veya uygulamayı direk mobil cihazınıza aktarmanızı sağlayan güzel bir özelliktir. İsterseniz bu özellik sayasin de telefondan bilgisayarı bilgisayardan da telefonunuzu yönetebilirsiniz. Windows 10’ a uygun olan programların neredeyse artık hepsi mobil cihazlara da uygun olarak piyasaya çıkmaktadır. Rodstone ile bilgisayarınızı rahatlıkla tablet moduna alabilirsiniz. Bu saye de bilgisayarınız ve mobil cihazınızı aynı anda kullanabilirsiniz. Özellikle mobil cihazlara uyum sağlamak için çıkan Windows 10 evrensel programların kullanımını kolaylaştırıyor. Önceki sürümünde Continuum olarak adlandırılan proje güncellemeler ile tamamlanmaya devam ediyor. Her bir güncelleştirme sayesinde bu programın kullanımını daha kolay yapmaya yarıyor. Her güncelleştirmeyi dikkate alamayız ama bu güncelleştirmeler hem ekran ayarı bakımından hemde direk geçiş açısından
Redstone Nedir Ne İşe Yarar?

Windows 10 da gelen en güzel özelliklerden birisi diyebileceğimiz güzel bir özelliktir. Rodstone bilgisayarınızda kullandığınız oyun veya uygulamayı direk mobil cihazınıza aktarmanızı sağlayan güzel bir özelliktir. İsterseniz bu özellik sayasin de telefondan bilgisayarı bilgisayardan da telefonunuzu yönetebilirsiniz. Windows 10’ a uygun olan programların neredeyse artık hepsi mobil cihazlara da uygun olarak piyasaya çıkmaktadır. Rodstone ile bilgisayarınızı rahatlıkla tablet moduna alabilirsiniz. Bu saye de bilgisayarınız ve mobil cihazınızı aynı anda kullanabilirsiniz. Özellikle mobil cihazlara uyum sağlamak için çıkan Windows 10 evrensel programların kullanımını kolaylaştırıyor. Önceki sürümünde Continuum olarak adlandırılan proje güncellemeler ile tamamlanmaya devam ediyor. Her bir güncelleştirme sayesinde bu programın kullanımını daha kolay yapmaya yarıyor. Her güncelleştirmeyi dikkate alamayız ama bu güncelleştirmeler hem ekran ayarı bakımından hemde direk geçiş açısından çok faydalı oluyor. Rodstone ile ileriyi düşünecek olursak bizi bilgisayara bağlılıktan kurtaracak ve tablet ve telefonlar ile pek çok işimizi görmemizi sağlayacak.
Bir önceki yazımız Vücudumuz hakkında bilinmeyen ilginç bilgiler başlıklı yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.