Ruh

Annesinin ölümünden sonra kendi geçmişlerindeki sırların peşine düşen iki kız kardeş Annie ve Nicole, cenaze töreninden sonra çocukluklarının geçtiği eve dönerler. Uzun yıllar önce buradan ayrılmışlar…
Ruh

Annesinin ölümünden daha sonra kendi geçmişlerindeki sırların peşine düşen iki kız kardeş Annie ve Nicole, cenaze töreninden sonradan çocukluklarının geçtiği eve dönerler. Uzun yıllar önce buradan ayrılmışlardır ve şu anda evde açıklayamadıkları bіr takım tuhaflıklar sezerler.

Kaynağını bulamadıkları garip sesler duyarlar, sözde biri evde iz bırakmadan geziniyor gibidir. Gerisinde Annie her gece kabusa dönüşen rüyalar görerek uyanır. Ailesinin evini haberdar olmadan davetsiz misafirlere de açan kardeşleri, rüyaların taşıdığı ürpertici sırrı günler daha sonra öğreneceklerdir.

Senaristliğini ve yönetmenliği Nicholas McCarthy’nin üstlendiği nefret-gerilim türündeki filmin başrol oyuncuları ise Caity Marie Lotz ve Agnes Bruckner…

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.