Saftirik Greg’in Günlüğü: İşte Şimdi Yandık

Okul nihayet bitmiş ve heyecanla beklenen yaz tatili gelmiştir. Greg Heffley dinleneceği, bol eğlenceli bіr yaza hazırdır. Fakat yaz için yaptığı tüm planlar bіr anda suya düşer. Greg şimdi plansız ka…
Saftirik Greg’in Günlüğü: İşte Şimdi Yandık

Mektep nihayet bitmiş ve heyecanla beklenen yaz tatili gelmiştir. Greg Heffley dinleneceği, bol eğlenceli bіr yaza hazırdır. Ama yaz için yaptığı bütün planlar bіr anda suya düşer. Greg acilen plansız kalmıştır; e tüm yaz nasıl geçecektir?

Yönetmen koltuğunda David Bowers’ın oturduğu film yönetmenin ikinci “live-action” yapımı. Filmin Jeff Kinney’in çocuk kitapları serisinden yapılan uyarlama senaryosunu ise Maya Forbes, Gabe Sachs, Wallace Wolodarsky üstleniyor.

Film serinin üçüncü ve dördüncü kitaplarını baz alıyor. Reel oyuncular ve animasyon karakterler bіr arada yer aldığı filmin baş rolünde ise önceki filmlerde de Greg olarak seyrettiğimiz Greg Heffley yer alıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.