Samsung C serisi Telefonlar Çok Yakında

1938 yılı kuruluşlu olan ve Korece de adı üç yıldız anlamına gelen samsung elektronik, finans, sigorta alanın da çalışmalar yapar. Bir Kore firmasıdır. Tabi biz bu samsung’u sadece elektronik bakımdan biliyoruz ve en çokta telefon olarak. Çoğumuzun neredeyse evinde en az 1 tane samsung marka elektronik bir aleti vardır. Çünkü elektronik konusunda büyük bir dev olan samsung telefon, televizyon, buzdolabı, fotoğraf makinası veya kamera, hafıza kartı ve buna benzer bir sürü elektronik eşya üreten samsung şimdi yeni bir hedef peşinde. Samsung yeni bir sürüm planlıyor. C serisi telefonlarla daha da popüler olmayı düşünüyor. İnce yapısı ve metal gövdesiyle çok şık ve zarif bir görünüş planlayan samsung özellik bakımından da hiç şüphe bırakmamış snapdragon 617 yonga seti işlemcisi, 4 GB ram
Samsung C serisi Telefonlar Çok Yakında

1938 yılı kuruluşlu olan ve Korece de adı üç yıldız anlamına gelen samsung elektronik, finans, sigorta alanın da çalışmalar yapar. Bir Kore firmasıdır. Tabi biz bu samsung’u sadece elektronik bakımdan biliyoruz ve en çokta telefon olarak. Çoğumuzun neredeyse evinde en az 1 tane samsung marka elektronik bir aleti vardır. Çünkü elektronik konusunda büyük bir dev olan samsung telefon, televizyon, buzdolabı, fotoğraf makinası veya kamera, hafıza kartı ve buna benzer bir sürü elektronik eşya üreten samsung şimdi yeni bir hedef peşinde.
Samsung yeni bir sürüm planlıyor. C serisi telefonlarla daha da popüler olmayı düşünüyor. İnce yapısı ve metal gövdesiyle çok şık ve zarif bir görünüş planlayan samsung özellik bakımından da hiç şüphe bırakmamış snapdragon 617 yonga seti işlemcisi, 4 GB ram ve android 6.0.1 marsmallow işletim sistemiyle tüm gözleri üstüne çekecek olan c serisi telefonlar Mayıs ayında satışa sunulması planlıyor. Fiyatının ise çok dudak uçuklatıcı olması planlanmıyor.
Samsung televizyon bakımından da iyi bir markadır şuan en çok satılanlar arasında yer almaktadır.
Samsung firmasının mallarının bu kadar tutulma sebeplerinden bir kaçı teknik servisinin çok yaygın olması, aldığımız ürünün özelliklerine göre daha hesaplı olması, diğer markalara göre daha dayanıklı olmasıdır. Bir önceki yazımız Android telefonda ekran görüntüsü alma isimli makalemizi buradan okuyabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.