Senden Önce Ben 2016 Full izle

Senden Önce Ben dram filmi kategorisinde iyi bіr yere sahip olan efsanevi bіr yapım olmaya aday harika bіr film olarak karşımıza çıkıyor. Senden Önce Ben 2016.
Senden Önce Ben 2016 Full izle

Senden Önce Ben Filmi İzle
Romantik ve dram türlerinde yeni bіr film daha geliyor. Henüz çekimleri süren film alaka çekmeyi başardı. Tarayıcınıza “Senden Önce Ben İzle” yazarak, filmin tanıtım videosunu bulabilirsiniz.
17 Haziran 2016 ’da Vizyonda Olacak

Senden Önce Ben Full izle
Çekimleri süren filmin, 17 Haziran tarihinde seyirci ile buluşacağı söyleniyor. Dram filmleri kategorisinde 2016 yılının en beğenilen filmleri aralarında olacak gibi görünüyor.
Senden Önce Ben HD izle
Filmin Konusu
Senden Önce Ben filminin konusu iş adamı Will Traynor ve bakıcı olan Louisa Clark etrafında gelişmektedir. Will Traynor, başarılı ve varlıklı bіr iş adamıyken geçirdiği trafik kazası sonucunda felç kalıp, yaşfаkаt sevincini yitirmiştir. Banal bіr kafede garson olan Louisa Clark, Will ’in bakıcısı olarak işe alınacak ve devamında bіr yakınlaşma olacaktır. Bu yakınlaşma, ikisinde de değişikliklere sebep olacaktır.
Filmin Kadrosu
Filmin yönetmenliğini Thea Sharrock üstlenmiş olup, oyuncu kadrosunda Emilia Clarke, Matthew Lewis, Sam Claflin, Charles Dance, Janet McTeer isimleri yer almaktadır. Filmin senaryosunu ise, Scott Neustadter ve Michael H. Weber hazırlamaktadır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.