SEO Spider Tool

SEO Spider Tool (Mac) indir. SEO Spider Tool, Mac için geliştirilmiş bіr SEO yazılımıdır.
SEO Spider Tool

SEO Spider Tool, sitenizin arama motorlarında daha otoriter olmasına asistan olan bіr SEO aracı olarak karşımıza çıkıyor. Mac OS X işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bu program sayesinde, sitenizin eksikliklerini rahatlıkla görebileceksiniz. Rakiplerinizden geri kalmamanız için mutlaka kullanmanız gerektiğini düşünüyorum.

Web sitenizin mevcut potansiyeli hakkında veri edinebileceğiniz ve geliştirmek için ne yapmanız gerektiğiyle ilgili detaylı veri sahibi olabileceğiniz SEO Spider Tool’u bedava olarak indirebiliyorsunuz. Günümüzde web sitelerinin bіr yerlere gelmesindeki en önemli etmen SEO sayesinde iyi bіr optimizasyona sahip siteler arama motorlarında otorite haline geliyor ve aramalarda çabucak üst sıralara çıkarak jurnal hitlerini bіr hayli artırabiliyorlar. SEO Spider Tool programı da bu işi daha profesyonel yapmak isteyenlerin imdadına yetişen bіr yazılım olarak karşımıza çıkıyor. 

Özellikleri:

Kırık linkleri bulgu Sayfa başlıklarını ve metaları çözümleme etme Sitenizin kodlama hatalarına bakma XML site haritası oluşturma Yönlendirmeleri kontrol etme Robots.txt dosyasını çözümleme ve daha zіrа çok işlem

Bedava sürümünde kısıtlı özellikler var çünkü açılış için işinizi görecektir. Dilerseniz tam sürümünü satın alarak bütün özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.