Sevgililer Günü Katliamı

On yıl önce yaşanan bіr trajedi Harmony (Uyum) kasabasını sonsuza dek değiştirmiştir. Deneyimsiz kömür madeni işçisi Tom Hannigerın tünellerde neden olduğu kaza beş adamın sıkışıp kalmasına ve sağ kur…
Sevgililer Günü Katliamı

On yıl önce yaşanan bіr felaket Harmony (Harmoni) kasabasını daima değiştirmiştir. Deneyimsiz kömür madeni işçisi Tom Hannigerın tünellerde neden olduğu kaza beş adamın sıkışıp kalmasına ve sağ kurtulan tek birey olan Harry Wardenın da komaya girmesine neden olmuştur. Bunun bütün bіr sene ardından, Sevgililer Gününde, Harry Warden uyanmış ve kazmayla 22 kişiyi hunharca katlettikten daha sonra kendisi de öldürülmüştür.

Tom Hanniger, on sene daha sonra, Sevgililer Gününde kasabaya döndüğünde sebep olduğu ölümler hâlâ yakasını bırakmamıştır. Geçmişiyle barışmaya çalışan adam, eski kız arkadaşı Sarah için tamamlanmamış duygularıyla da boğuşmaktadır. Ama Sarah Tomun en iyi arkadaşı olan şerif Axella evlenmiştir. Ama bu gece, yıllar süren huzurdan daha sonra, Harmony’nin karanlık geçmişinden bіr şey geri döner. Başında madenci kaskı, elinde kazma olan, durdurulamaz bіr katil etrafta kol gezmektedir. Katilin bacak sesleri yaklaştıkça, Tom, Sarah ve Axel dehşetle fark ederler ki katil onları öldürmeye gelen Harry Warden olabilir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.