Şeytanın Oteli 3

Norveç sinemasının son dönemdeki en başarılı slasher yapımlarından biri olan ”Fritt Vilt” serisi, üçüncü filmle devam ediyor. Jotunheimen 1976, Stehøe dağ oteli bir dizi gizemli olaydan…
Şeytanın Oteli 3

Norveç sinemasının son dönemdeki en başarılı slasher yapımlarından biri olan ”Fritt Vilt” serisi, üçüncü filmle devam ediyor. Jotunheimen 1976, Stehøe dağ oteli bir dizi gizemli olaydan sonra iflâs halindedir. Ailesi, oğullarını, başına gelen belâlardan kurtardıktan sonra kilit altında tutmaktadır. Ancak bir gün birşeyler olur. Resmi kayıtlara göre çocuk dışarıda oynarken bir buz yarığına düşmüştür ve ailesi onu ararken çığın altında kalmışlardır. On yıl sonra, davayı araştıran polis bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığını farkeder. Şimdi altı genç insanla birlikte geri dönüş yolundadır. Nasıl bir belâyla karşı karşıya olduklarına kuşku yoktur, ancak korku dolu anlarla yüzleşeceklerdir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.