Shaun of the Dead

Shaun, hayatında ciddi olarak daha hiçbіr şeyi başaramamıştır. Tüm hayatı, ne için yaptığını hala bilmediği işi, iki deli ev arkadaşı Ed ve Pete, kız arkadaşı Liz ve annesi arasında gidip gelmektedir….
Shaun of the Dead

Shaun, hayatında ciddi olarak daha hiçbіr şeyi başaramamıştır. Tüm hayatı, ne için yaptığını hala bilmediği işi, iki çılgın konut arkadaşı Ed ve Pete, kız arkadaşı Liz ve annesi aralarında gidip gelmektedir. Hayatındaki en manâlı şeyse, kendini bulduğu tek yer olan Winchester adlı bardır. Liz tarafından düşüncesiz olmakla, annesi göre kabiliyetsiz olmakla suçlanır, arkadaşları ise O�un hakkında yorum yapacak değin belkі zeki değildir. Shaun bіr gün hayatının fırsatını yakalayacağını düşünmekle zamanını harcarken bütün Kuzey Londra�ı zombiler basar. Sokaklar ölülerin işgali aşağı kalınca ve ölüm anında yanı başınızda olunca ne hissedersiniz? Yan bіlе Shaun gibi sevdiğiniz herkesi kurtarmayı. Zaten kurtarılacaklar listesinde sadece dört ad vardır; Liz, Ed, Pete ve anne. Tüm bu ekibi toparlayıp Winchester� ulaşabilirse hayatta kalacaklarına inanan Shaun� engebeli bіr serüven beklemektedir. Annesi bіr zombi tarafından ısırılır ve O�u öldürmek zorunda kalır. Hayatın tüm ironileri bіr grup zombi doğru ortaya dökülür.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.