Sherlock Holmes

Arthur Conan Doyle ’un dünyaca ünlü karakteri Sherlock Holmes ’ün dinamik yeni uyarlamasında, Holmes vе cesur ortağı Watson en son maceralarına atılıyorlar. Dövüş tekniklerini, efsanevi zekası gibi sil…
Sherlock Holmes

Arthur Conan Doyle ’un dünyaca ünlü karakteri Sherlock Holmes ’ün enerjik yeni uyarlamasında, Holmes vе gözü kara ortağı Watson en son maceralarına atılıyorlar. Dövüş tekniklerini, efsanevi zekası gibi tabanca olarak kullanan Holmes, bu macerasında ülkesini yok edebilecek ölümcül bіr komployu aydınlatmak için yeni bri düşman ile savaşıyor.

Robert Downey Jr. , efsanevi dedektif Sherlock Holmes ’ü daha önce hiç yapılmamış bіr şekilde canlandırıyor. Jude Law doktor vе bіr savaş gazisi olan, Holmes ’ün güvenilir alıştırma arkadaşı Watson rolünde yer alıyor. Holmes ’ü alt eden birincil vе tek kadın olan vе dedektifle halen çalkantılı bіr ilişki sürdüren Irene Adler rolünü Rachel McAdams üstleniyor. Mark Strong esrarengiz yeni düşman Blackwood rolünü oynuyor. Kelly Reilly ise Watson ’ın ilgilendiği Mary rolünde yer alıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.