Showtime

Los Angeles Polis Teşkilatı’nda dedektiflik yapan Mitch Preston, az konuşan, bіr o kadar da bezgin bіr polistir. Tek amacı 20 yıllık hizmet süresini tamamlayıp emekliye ayrılmaktır. Dedektifle aynı bi…
Showtime

Los Angeles Polis Teşkilatı’nda dedektiflik yapan Mitch Preston, eksik konuşan, bіr öyle da bitkin bіr polistir. Tek amacı 20 takvim hizmet süresini tamamlayıp emekliye ayrılmaktır. Dedektifle aynı birimde çalışan Trey Sellars ise çok daha farklı birisidir. O mecburiyetten polis olmuş başarısız bіr aktördür ve bütün gün sokaklarda hırsızları, yankesicileri kovaladıktan sonra akşam eve gelip ayna karşısında aktörlük denemeleri yapmaktadır. Sellars’ın amacı hayatını değiştirecek bіr fırsat yakalayıp televizyon yıldızı olmaktır. Trey ve Mitch, bіr gece haberdar olmadan çok dar bіr operasyonu açığa çıkarırlar ve büyük bіr uyuşturucu şebekesini yakalarlar. Bu durum zoraki ikilinin, televizyonlarda boy göstermesine niçin olur ve artık ikisi de şan sahibi olmuşlardır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.