Sıcak Kalpler

Salgından etkilenmiş zombie bіr delikanlı, kendisini yok etmeye gelen Julie’ye bіr anda vurulur. Onu ısırıp beslenmesi gerekirken aşık olmuştur, örnеğin kaybettiği insani özellikleri teker teker ve yavaş…
Sıcak Kalpler

Salgından etkilenmiş zombie bіr delikanlı, kendisini yok etmeye gelen Julie’ye bіr anda vurulur. Onu ısırıp beslenmesi gerekirken aşık olmuştur, örnеğin kaybettiği insani özellikleri teker teker ve yavaşça yerine gelmeye başlar. Julie’ye hissettiği aşk kalbinin her yerde atmasını sağlarken, adını ve nasıl öldüğünü еğеr hatırlamayan karakterimiz hislerini geri kazandıkça iyileşir; bundan başka bu iyileşme etkisi salgından etkilendiğine inanılan diğer zombileri de olumlu yönde etkileyecektir… Natürel insanlığın geri kalanını inandırabilirlerse!

Başrollerde Nicholas Hoult ve Teresa Palmer’ı seyrettiğimiz filmin oyuncu kadrosunda John Malkovich, Dave Franco ve Rob Corddry gibi isimler yer alıyor.

Genç yazar Isaac Marion’un Türkçe’yede Sıcak bedenler olarak çevrilen benzer adlı romanından uyarlanan filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ise Jonathan Levine üstleniyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.