Sıkı Aynasızlar

Nicholas Angel (Simon Pegg), Londra`nın gelmiş geçmiş en başarılı polis memurudur. O kadar mükemmel bіr polistir ki, diğer polislerin hepsi onun yanında görevini yapmıyormuş gibi kalır. Angel`ın üstle…
Sıkı Aynasızlar

Nicholas Angel (Simon Pegg), Londra`nın gelmiş geçmiş en başarılı polis memurudur. böylece çok iyi bіr polistir ki, öteki polislerin hepsi onun yanında görevini yapmıyormuş gibi kalır. Angel`ın üstleri bu duruma daha artı seyirci kalamazlar. Diğer polislerin morali bozulmasın diye onu yeteneklerinin o kadar fazla işe yaramayacağı gözden ve gönülden uzak bіr yere görev ederler. Yeni devir yeri, ağırbaşlı ve kabahat işlemeyen insanların yaşadığı, yıllardır hiçbіr polisiye olay belirtisi görülmeyen Sandford köyüdür. Sandford?da göreve başlayan Angel için bundan bzіrа Londra caddelerindeki hareketliliğin yerini yemyeşil bahçelerde düzenlenen partiler ve hiçbіr olayın meydana gelmediği olağan devriye gezileri almıştır. Bundan Bzіrа tembelliği ve uyuşukluğa adamakıllı alıştığını hissetmeye başladığı bіr anda meydana gelen bіr dizi nefret edilen şey verici olay Angel?ın harekete geçmesine yol açar. Sandford?un göründüğü değin suç işlenmeyen bіr yer olmayabileceğinin farkına varmıştır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.