Social Analyzer

Social Analyzer (Ios) indir. Social Analyzer, iPhone ve iPad üzerinden sosyal medya hesaplarınızın analizini yapan bіr takip uygulamasıdır.
Social Analyzer

Social Analyzer, bіr sosyal ağ takip uygulamasıdır.

iOS tabanlı cihazlarınız üzerinden sıkı bіr sosyal ağ kullanıcısıysanız ve takip ettiğiniz şahısların sizi takip etmesini istiyorsanız, Social Analyzer bunu sizin için kuolaylaştıran uygulamalardan bіr tanesi. Birçok bambaşka sosyal medya ağı ile entegre olabilen tatbik doğru, takipçilerinizin durumunu, sosyal ağ performansınızı ve sosyal medya arkadaşlarınızın size olan sadakatini daha yakından ölçüp, görebiliyorsunuz.

Social Analyzer‘a giriş yaptıktan sonra başta sosyal ağ hesaplarınız ile uygulamayı birbirine bağlamanız gerekiyor. Gerisinde bağlandığınız sosyal ağ hesaplarının üstüne tıklayarak, ilk kez sizin takip ettiğiniz; öyle sizi takip etmeyen hesapları görebiliyorsunuz. Zahmetsizce sizi takip etmeyen kullanıcıları takip etmekten vazgeçebiliyor ve büyük bіr ağırlıktan kurtulabiliyorsunuz. Keza gerçekte sosyal medya performansınıza dair teferruat da görebiliyorsunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.