Son Ayin Bölüm 2

Nell Sweetzer gözlerini açtığında kendini bіr ormanın içinde dağılmanın eşiğinde bulur. Son saatlerini аmа son günlerini hatırlamakta güçlük çeker. Tüm ailesini yitirdiği gerçeği ise bіr insanın baş…
Son Ayin Bölüm 2

Nell Sweetzer gözlerini açtığında kendini bіr ormanın içinde dağılmanın eşiğinde bulur. Son saatlerini аmа son günlerini hatırlamakta zorluk çeker. Tüm ailesini yitirdiği gerçeği ise bіr insanın başına gelebilecek en büyük talihsizliktir. Terapist Frank Merle, Nell’in yaşadığı kulübeye taşınır ve birlikte geçmişi unutup yeni bіr hayata başlamaya çalışırlar. Başlarda her şey yolunda gider. Nell, yakında bіr otelde iş bulur ve Chris isimli son derece karizmatik bіr adama aşık olur. Lakin hayatını başaşağı eden şeytani ruh bu defa daha zalim bіr şekilde karşısına çıkacaktır.

Yönetmenliğini Ed Gass-Donnelly’nin üstlendiği filmin senaryosunda yönetmenin yanı sıra orijinal hikayenin de sahibi olan Damien Chazelle’nin de imzası var.

Ashley Bell’in yanı sıra Andrew Sensenig, Julia Garner ve Spencer Treat Clark kadorda muhabere isimler.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.