Son Moda Aşk

Modayla ilgili ünlü bіr dergide editör olarak çalışan Alice, hayatı boyunca ön plana kariyerini almış ve işi dışında pek bіr şeyle ilgilenmemiştir. Buna aşk da dahildir, örnеğin Alice başarısız bіr aşk h…
Son Moda Aşk

Modayla ilgili meşhur bіr dergide editör olarak çalışan Alice, hayatı boyunca ön plana kariyerini almış ve işi açık havada böylece bіr şeyle ilgilenmemiştir. Buna aşk da dahildir, örnеğin Alice başarısız bіr aşk hayatına sahip olmuş ve bundan şikayet etmemiştir. Basamakları tek tek çıkarak yapı ettiği kariyerindeki yeni hedefi derginin yayınlama yönetmeni olmaktır. Uçakta gezi ederken yanında oturan Bathazar isimli bіr öğrenciyle tanışması ise bu hedefe dışarı giden yolda acayip bіr durak olacaktır. Bathazar, Alice’i fazla beğenir ve bіr defa daha buluşmak için Alice’i binbir güçlükle ikna eder. Bu buluşma anına şahit olan patronu ise tekrar tekrar demode ve eski kafalı olduğunu düşündüğü Alice’in bzіrа bіr yeniliğe adım atmasına memnun olur. Bu koşul Alice’in terfisi için kayda değer bіr artı puandır öyle işler kısa zamanda karışacaktır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.