Sonsuzluk Teorisi – The Man Who Knew Infinity İzle

Srinivasa Ramanujan standart bіr yaşamı olan memurdur.Matematiğe olan ilgili yüzünden diğer derslerden kalıp okultan atılmıştır.Eve kapanmış v
Sonsuzluk Teorisi – The Man Who Knew Infinity İzle

Srinivasa Ramanujan standart bіr yaşamı olan memurdur.Matematiğe olan ilgili yüzünden diğer derslerden kalıp okultan atılmıştır.Eve kapanmış ve formül kitaplarına kendisini adamıştır.Yaptığı formulleri matematik profesörlerine gönderir.Cambridge profesörü bu dehaya aldırışsız kalamaz.Sonsuzluk Teorisi filminin başrollerinde Dev Patel, Jeremy Irons, Malcolm Sinclair yer almakta ve yönetmenliğini Matt Brown üstlenmektedir. The Man Who Knew Infinity filmi imdb oylamasından 7.3/10 puan almakta ve 108 Dakika süren film baştan başa türkçe altyazılı izlemenin keyfini farkıyla yaşayabilirsiniz. Ölümsüzlük Teorisi filmini evinizin rahatlığında ve hd kalitede izlemekle beraber sitemize aza olarak size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Hergün en yeni filmler farkıyla sizlerle… İyi seyirler dileriz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.