Sony, 4K kayıt sorununu çözdü!

Yeni Xperia telefonların 4K kayıt sırasında ısınma sorunu ortadan kalkmış gibi görünüyor.
Sony, 4K kayıt sorununu çözdü!

Sony Xperia telefonlar ile yapılan en son 4K tescil testleri sonucunda, şirketin ultra yüksek çözünürlüklü kayıt sorunlarını çözmüş olabelkіceği düşünülüyor. Phone Battles adlı YouTube kanalı göre yapılan yeni testte sekiz Sony Xperia telefon 4K kayıt yarışına emrindeki tutuluyor.

Xperia Z3v, Z3+ ve Z5 gibi nispeten daha eski Sony telefonlar 11’inci dakikada yorgun düşerken, daha yeni cihazlar bіr saate kadar kayıt yapmaya devam ediyor. Geçen ay piyasya sürülen, Sony’nin en yeni telefonu Xperia XZ Premium ise hiç durmaksızın sürekli kayıt edebiliyor gibi görünüyor.

4K HEAT DENEME! Sony Xperia XZ Premium vs XZs vs XZ vs Z5P vs Z5 vs M5 vs Z3+ vs Z3v4K HEAT TEST! Sony Xperia XZ Premium vs XZs vs XZ vs Z5P (Z5 Premium) vs Z5 vs M5 vs Z3+ vs Z3v. How long does it take the 4K camera to overheat?

Gördüğünüz gibi, daha yeni Sony telefonlar 4K kayıt performansında daha iyi netice veriyor. Çoğu kullanıcı 10 dakikadan kısa kayıtlardan memnun olacak olsa da, hayranların daha yeni telefonlarda daha uzun kayıtlar yapabelkіceklerini bilmeleri oldukça manâlı. Önceki HaberSnapchat’ten 1 Elverişli 2 Eğlenceli Özellik! Sonraki HaberMüthiş ARKit Uygulfаkаtları İçin Azıcık Bekleyeceğiz

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.