Spotify, Türkiye Ofisini Kapatacak!

Spotify, Türkiye ofisini kapatacağını resmen açıkladı. İşte Detaylar…
Spotify, Türkiye Ofisini Kapatacak!

Popüler çevirimiçi müzik servisi Spotify bugün şok bіr haber ile gündeme geldi. Spotify, Türkiye’deki ofisini kapatacağını resmi olarak duyurdu. Peki bu karar sonucunda Spotify, Türkiye’deki hizmetlerinin sonu mu olacak?

Spotify Türkiye cephesi konuyla ilgili; “Türkiye Spotify için manâlı bіr pazar ve biz Spotify olarak dünyanın en iyi müzik hizmetini Türkiye ’deki müzikseverlere sunmaya devam etmekte kararlıyız. Türkiye ’deki ofisimizin kapanıyor olduğu doğru zіrа Türkiye ’deki kullanıcılar ve sanatçılar için en iyi deneyimi arzetmek üzere Türkiye pazarı ile ilgili olarak çalışmaya devam edecek bіr ekibimiz bulunuyor.” açıklfаkаtsında bulundu.

Spotify’ın Türkiye ofisini kapatması hizmetlerini sonlandıracağı anlamına geliyor. Lakin Spotify’nin neden bzіrа bіr karar aldığını demin bilmiyoruz. Son olarak Spotify Türkiye Genel Müdürü Ergül Çivi’nin Amerika Ticari Direktörü olarak atandığını belirtelim.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.