Spy Kids 3D Oyun Bitti

Spy Kids 3D: Game Over Robert Rodriguez’in 2001’de başladığı Spy Kids serisinin üçüncü ve son filmi. Rodriguez’in bіr üçleme olarak tasarladığı serinin ilk filminde Gregorio ve Ingrid Cortez adlı iki …
Spy Kids 3D Oyun Bitti

Spy Kids 3D: Game Over Robert Rodriguez’in 2001’de başladığı Spy Kids serisinin üçüncü ve son filmi. Rodriguez’in bіr üçleme olarak tasarladığı serinin ilk filminde Gregorio ve Ingrid Cortez adlı iki emekli ajanın mesleklerine geri dönmeleriyle çocukları Carmen ve Juni’nin de onlara katılmasının öyküsü anlatılıyordu. Devam filmi 2002 tarihli Spy Kids 2: Island of Lost Dreams’de küçük casuslar Carmen ve Juni bu kez Gary ve Gerti adında iki yeni yaşıtlarıyla birlikte dünyayı kurtarmaya girişiyorlardı… Serinin üçüncü filmi Spy Kids 3D’de ilk iki filmdeki karakterlerin çoğu tekrar yer alıyor. Bu kere Carmen, Sylvester Stallone’un canlandırdığı kötü niyetli “Oyuncakçı” karakteri tarafından kaçırılıyor ve bіr bilgisayar oyununun sanal realite dünyasının içine hapsediliyor. Kardeşi Juni de bilgisayar oyununun içine girip onu kurtarmaya çalışıyor. Filmin üç boyutlu sekanslarının tümü laf konusu bilgisayar oyununun içinde geçiyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.