Star Trek 3 Sonsuzluk 2016 Full izle

Star Trek 3 Sonsuzluk 2016 filmini sadece sitemizden izleyebilirsiniz. Star Trek Sonsuzluk Türkçe dublaj izleyebilirsiniz. Star Trek Beyond 2016 izleyebilisiniz
Star Trek 3 Sonsuzluk 2016 Full izle

Star Trek film serisi 2. filmiyle 3. filmin sinyallerini bize vermişti. Atılgan gemisinin mürettebatının herkes birbirini kardeşiymişçesine kucaklamaktadır ve kollamaktadır. Kaptan federasyondan aldığı izinle uzayın sonsuzluk diye cümle parçası edilen bölgesine uzun bіr yolculuğa çıkarlar. Bu yolculukta gereken tüm ihtiyaçları gemiye yüklemişlerdir. Geminin içindeki herkes işini en iyi şekilde yaptıkları için hiç problem yaşamamaktadır. Lakin sonsuzlukta kaybolan ekip, evin yolunu bulmak için bіr fazla yol denerler. Bu yollardan biri daha önce hiç karşılaşmadıkları bіr düşmana çıkmaktadır. 2016 filmleriyle birlikte sizlerle daima ilkleri yaşıyoruz. yenibirbilgi.com ailesi olarak en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Bizlere açıklama atarak yardım olabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.