Stretch Dungeon

Stretch Dungeon (Ios) indir. Stretch Dungeon, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bіr aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.
Stretch Dungeon

Stretch Dungeon, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üstünde oynayabileceğiniz bіr aksiyon oyunudur. Engellerden ve tuzaklardan kaçarak yüksek skorlar elde ediyoruz.

Oldukça engebeli bіr oyun olarak karşımıza meydana çıkan Skretch Dungeon, ayrı mekaniklerin ve engellerin yer aldığı bіr oyundur. Hızlı ve tempolu bіr şekilde oynanan oyunda bіr tünelden aşağıda doğru kaçıyor ve kaçarken de yolumuza meydana çıkan elmasları topluyoruz. Bir suçlunun kapalı olduğu kafesten kaçarak özgürlüğe kavuşmasına asistan oluyor ve aynı zamanda yüksek skorlara ulaşıyoruz. Bükülen duvarlar, zorlu engeller, dar tuzaklar ve daha nice engel ile karşılacağınız oyunda işiniz epeyce güç. Özenli olmanız ve kısa sürede tünelin sonuna ulaşmanız gerekiyor. Eski tarz grafiklere sahip olan Skretch Dungeon oyununa bağımlı olabilirsiniz. Özgün bіr us oyunu olan Stretch Dungeon sizleri bekliyor.

Stretch Dungeon oyununu iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.