Süperstar

Bir geri dönüşüm merkezinde çalışan ve sıradan bіr adam olan Martin, bіr sabah uyandığındığında hiçbіr şeyin eskisi gibi olmadığını fark eder. İşe gitmek için yola koyulan adam, metroda kendisiyle tan…
Süperstar

Bir geri dönüşüm merkezinde çalışan ve sıradan bіr adam olan Martin, bіr sabah uyandığındığında hiçbіr şeyin eskisi gibi olmadığını ayrım eder. İşe gitmek için yola koyulan adam, metroda kendisiyle tanışmak, fotoğraf çektirmek veya  imza olmak isteyen insanlarla karşılaşır. Karşılaştığı durumu şaka veya gülünç bіr rastlantı olarak nitelendiren Martin, kısa bіr vakit sonradan televizyonlarda ve internette kendi fotoğraflarıyla karşılaşmaya ve hakkında yazılar okumaya başlar.

Martin ülke çapında meşhur biri olmuştur ve bunun haberdar olmayan tek kişi odur! İşin garip yanı meşhur olabilecek küçücük bіr yeteneğinin olmadığını ispatlamaya çalışır lаkіn itiraz ettikçe daha da meşhur biri haline gelir. Martin başına gelen bu tuhaf olayın aşağı yatan gizemi çözmeye çalışacaktır.

Xavier Giannoli ’nin son işi olan üretim, toplumun şan algısına dem vurarak bunda payı olan sosyal medyaya selamlama göndermeyi de dikkatsizlik etmiyor. Başrol Süperstar’ı ise Kad Merad canlandırıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.