Superstring 2.6.6

Superstring (Mac) indir. Superstring, Mac bilgisayarınızda ücretsiz kullanabileceğiniz şarkı sözü (lyric) videosu yapma programı.
Superstring 2.6.6

Superstring, Mac bilgisayarınızda şarkı sözleri içeren video planlamak için kullanabileceğiniz bedava bіr program. Sadece üç adımda lyric video yapma imkanı tanıyan kullanımı oldukça basit, pratik bіr program arıyorsanız öğüt ederim.

Bedava lyrics video yapma programları aralarında en iyisi sanırım Superstring. Dakikalar içerisinde şarkı sözlü videolarınızı hazırlayabiliyorsunuz. Şarkınızı içe aktarıp sözlerini girdikten sonra arkadaki planı ayarlayarak son rötuşları yapıyor ve YouTube ’da paylaşıma hazır dosya olarak (mp4 formatında) dışa aktarıyorsunuz.

Gerek şarkı sözleri üstünde gerekse de arka planda stil, renk dahil çoğu özelleştirme sunan Superstring ’i çalıştırmak için çok kuvvetli bіr bilgisayara da sahip olmanız gerekmiyor. Mac OS X 10.8 ve daha yeni sürümde çalışan 1GB belleğe sahip Mac bilgisayarda sorunsuzca çalışmak üzere planlanmış.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.