Synchronicity İzle

The Signal (Sundance 2007) Filminin Yaratıcılarından, Dark City, Blade Runner Ve Alphaville çizgisinde Bir “kara Bilimkurgu” Olan Bu Fi
Synchronicity İzle

The Signal (Sundance 2007) Filminin Yaratıcılarından, Dark City, Blade Runner Ve Alphaville çizgisinde Bir “kara Bilimkurgu” Olan Bu Filmde Fizikçi Jim Beale Uzay-zamanı Bükebilen Bir Buluş Yapar Ve Gelecekten Epeyce Nadir Bir Dahlia (Yıldız) çiçeğine Ulaşır. Hemen, Makinesinin Gerçekten çalıştığını Ispatlayabilmek Için Kendi Zamanında Bütün Olarak Benzer çiçeği Bulmalıdır. Jim Sonunda çiçeğin Esrarengiz Bir Kadının Ellerinde Olduğunu Keşfeder Oysa Bu Yeniden çıkarıcı Bayan Jim ’in Sırlarını Da Açığa çıkartacaktır.Artık Bir Av Olup, Icadını Bu öldürücü Kadına Kaptıracağına Inanan Jim, Geçmişe Dönüp Onun Ihanetini Durdurmaya çalışırken Bayan, Icadı Ve Kendisi Hakkındaki hayret verici Gerçekle Yüzleşecektir. .Yönetmenliğini Jacob Gentryin yaptığı filmi IMDB den 5.4/10 puan almış ve Chad McKnight, Brianne Davis, AJ Bowen gibi deneyimli oyuncular yer almıştır… Synchronicity olarak beyaz perdede gösterime sunulan film, 2015 – USA yapımı olmakla beraber Gizem, Bilim-Kurgu, Gerilim kategorilerinde yer alarak tam 101 Dakika ve siz değerli takipçilerinin izlemesi için türkçe altyazılı olarak hazırlanmıştır… filmini full hd izleyebilir ve sosyal ağlar olan facebook, twitter, google plus gibi sitelerde arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Lider film siteniz sunar.. İyi seyirler dileriz. NOT:VK VE CLOUDY SEÇENEKLERİ TÜRKÇE DUBLAJDIR.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.