Tatlı Cadı Lili: Mandolan’a Yolculuk

Sevimli Cadı Lili, ilk filmde kötü büyücü Hieronymus ’la savaşmıl ve galip gelen taraf olmuştu. Ancak macera burada sona ermedi ve karşısına daha güç bіr görev çıktı. Cadı Lili, Madolan krallığını ele …
Tatlı Cadı Lili: Mandolan’a Yolculuk

Sevimli Cadı Lili, birincil filmde fena büyücü Hieronymus ’la savaşmıl ve şampiyon gelen taraf olmuştu. Ama serüven burada sona ermedi ve karşısına daha şiddet bіr görev çıktı. Cadı Lili, Madolan krallığını ele geçirip başa geçmek isteyen Sadrazam Guliman ile uğraş etmek zorunda. Gözünü hırs bürüyen ve hedefine zahmetsizce ilerlemekte olan Guliman ise bu tahtın ardındaki yatan sırlardan bihaberdir. Zira taht geçmişten gelen bіr lanet taşımaktadır ve Hexe’nin yardıma çağırdığı Lili’den farkında değildir. Durumun farkına vardığı lahza ise kötü efsuncu Abrash’ı, Lili ’nin yolunu kesmek için görevlendirir. Ama bіr cadıyı kandırmanın hiç de kolay olmadığı gerçeğini atlar! Dahası Lili’nin krallığa gelişi bіrçok sırrın da ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Lili ve Sihirli Kitabı ’nın devam filmi olan yapımda başrolleri Michael Mittermeier ve Jürgen Tarrach’ın üstleniyor. Yönetmen ise Harald Sicheritz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.