Tatlı İntikam Dizisi Oyuncuları Kimdir ?

Tatlım intikam oyuncu kadrosundan başrolde yer alan iki oyuncu aşağıda gördüğünüz gibi olup Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç adlı kişilerdir. Tatlı İntikam Oyuncu Kadrosu Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin) Kimdir ? 29 Ekim 1989 yılında berlin’de doğmuştur. Leyla tuğutlu 2008 Türkiye güzeli seçilmiş olup oyuncudur. 25 Yaşındaki bayan oyuncu İstanbul üniversitesi mezunudur. Furkan Andıç Kimdir ? 1990 Yılın Nisan’ın 4. günü doğan Furkan Ukrayna’da Politeknik üniversitesinde 2 yıl hazırlık bölümü okumuştur. Daha sonra yaşadığı yer İstanbul’a dönen Furkan Bilgi üniversitesinde Radyo ve Televizyonculuk bölümünden mezun olmuştur. Can Nergis Kimdir ? 27 Mayıs 1985 İstanbul doğumludur. Yakışıklı genç oyuncu aynı zamanda modellik yapmaktadır.
Tatlı İntikam Dizisi Oyuncuları Kimdir ?

Tatlım intikam oyuncu kadrosundan başrolde yer alan iki oyuncu aşağıda gördüğünüz gibi olup Leyla Lydia Tuğutlu, Furkan Andıç adlı kişilerdir.
tatli-intikam-oyunculari

Tatlı İntikam Oyuncu Kadrosu

tatli-intikam-oyunculari-kadrosu
Leyla Lydia Tuğutlu (Pelin) Kimdir ?
29 Ekim 1989 yılında berlin’de doğmuştur. Leyla tuğutlu 2008 Türkiye güzeli seçilmiş olup oyuncudur. 25 Yaşındaki bayan oyuncu İstanbul üniversitesi mezunudur.
Furkan Andıç Kimdir ?
1990 Yılın Nisan’ın 4. günü doğan Furkan Ukrayna’da Politeknik üniversitesinde 2 yıl hazırlık bölümü okumuştur. Daha sonra yaşadığı yer İstanbul’a dönen Furkan Bilgi üniversitesinde Radyo ve Televizyonculuk bölümünden mezun olmuştur.
Can Nergis Kimdir ?
27 Mayıs 1985 İstanbul doğumludur. Yakışıklı genç oyuncu aynı zamanda modellik yapmaktadır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.