Teklif

Kitap editörü Margaret sınır dışı edilerek ülkesi Kanada?ya gönderilmesi gündeme gelince hemen aklını çalıştırır ve yıllardır çile çektirdiği ezik asistanı Andrew ile nişanlı olduğunu hükümet yetkili…
Teklif

Kitap editörü Margaret sınır dışı edilerek ülkesi Kanada?ya gönderilmesi gündeme gelince hemencecik aklını çalıştırır ve yıllardır çile çektirdiği ezik asistanı Andrew ile nişanlı olduğunu hükümet yetkililerine bildirir. Ama asistanı bu yalana karşılıklı edinmek için kendince bazı koşullar öne sürer. Zoraki çiftimiz, güvey adayının ailesiyle tanışmak için Alaska?nın yolunu tutmak zorunda da kalacaktır. Büyük şehirde daima kontrollü bіr kadın olan Margaret, orada karşılaşacağı birbirinden gülünç durumlar karşı sudan çıkmış balığa döner. Peşlerindeki göçmenlik bürosu yetkililerini başlarından savmak için düzenledikleri göstermelik düğün sırasında Margaret ile Andrew, bu plana ardına kadar tabi kalacaklarına istemeden de olsa yemin etmek zorunda kalırlar. Bundan Başka çok güvenli olmayan sonuçlara yol açacağını bilerek?

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.