Telekinezi

İrlanda’nın gözlerden uzak bіr kasabasında yaşayan 11 yaşındaki Neve, ailesinin ve küçük kardeşinin hunharca öldürülmesine tanık olur. Bu kanlı katliamdan geriye kalan tek kişi küçük Neve olur. Olayı …
Telekinezi

İrlanda’nın gözlerden uzak bіr kasabasında yaşayan 11 yaşındaki Neve, ailesinin ve minik kardeşinin hunharca öldürülmesine şahit olur. Bu kanlı katliamdan geriye kalan tek kişi minik Neve olur. Olayı soruşturmaya gelen polisler olayın sorumlusu olarak kanlı eylemler gerçekleştiren bіr çeteden şüphelense de Neve’in şahit olduğu gerçekler bambaşkadır. Neve, bu katliamı evin içerisindeki nesnelerin gerçekleştirdiğine şahit olmuştur. Ne var ki ilk kez polis elde etmek üzere kimseyi inandıramaz. Ağır bіr travma geçiren kızı evlerine bölge komşuları Nat ve Lucas iyileşmesi için asistan olmaya çalışırlar. Ancak Neve’in tanık olduğu lanet burada da peşini bırakmaya niyetli değildir.
Don’t Look Back (2009) filminin yönetmeni Yat Limanı de Van’ın yazıp yönettiği filmin başrollerini Padraic Delaney, Robert Donnelly ve Charlotte Flyvholm paylaşıyor.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.