The FP

Memleketi sonra kahraman BTRO tarafından dans platformu üzerinde öldürülür trash-konuşurken onun himayesindeki küçük kardeşi JTRO tekrar düello için asla yemin eder ve kendini empoze izolasyon içinde …
The FP

Memleketi sonra kahraman BTRO göre dans platformu üzerinde öldürülür trash-konuşurken onun himayesindeki ufak kardeşi JTRO tekrar düello için asla ant eder ve kendini empoze yalıtım içinde kayboldu cani lideri L Dubba E,. Bir yıl sonradan, o huzursuz eski çete arkadaşı KC / DC tarafından yer alan ve FP umutsuz durumu öğrenir oldu. Yalnızca adet semt rezil L Dubba E Stacey, JTRO nihai ezmek onun pençeleri vardır.

Diğer çaresi yoktur bizim kahraman düzeni karşılamak ve memleketi gururunu geri dönmek zorundadır. Sıkı bіr eğitim dizisi ile eski “Beat-Beat” tekniği kutsal sanat okulu JTRO KC / DC enlists gurusu BLT. Sonunda, JTRO Dubba E kafesinden maçı galip gelmek için tatmin edici düşük rütbeli yarışmacılarımız yenilgiler, ve umarım Stacey kalbi ile birlikte FP geri galip gelmek.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.