The Search For Freedom – Özgürlük Arayışı İzle

2015 yapımı, muazzam görüntülere sahip doğa sporları belgeseli.Yönetmen koltuğunda Jon Long var.Ağırlıklı olarak sörfe değinse de, anı yaş
The Search For Freedom – Özgürlük Arayışı İzle

2015 yapımı, kocaman görüntülere sahip doğa sporları belgeseli.Yönetmen koltuğunda Jon Long var.Ağırlıklı olarak sörfe değinse de, hayatın akışına bırakmak ve yaşamın haberdar edinmek için “ekstrem” sporlarla uğraşan millet ve onların gözünden görüntulerden oluşuyor. Bilhassa doğa sporları ile ilgilenenlere tavsiye edilir.2015 – Kanada yapımı olan ve IMDB oylamasında izleyicilerden 6.8/10 puan bölge film Belgelere Dayanan alanında almış olduğu puana rağmen kendini izletmeyi başarmıştır. Jon Long yönetmenliğinde çekilen Serbest Arayışı filminde Annie Boulanger, Bruce Brown, Yvon Chouinard başrollerde yeralmış ve 92 Dakika süren film izleyiciyi ardına kadar sürükleyen konusuyla türkçe dublaj olarak sitemizdeki yerini almıştır… Afişteki adı The Search For Freedom – Özgürlük Arayışı filmini bununla birlikte cep telefonlarınızdan izlemekle beraber favorilerinize ekleyerek daha sonra seyredebilirsiniz. takipçilerinize özel hazırlanan filmi izledikten sonra paylaşmayı unutmayın 🙂 İyi seyirler dileriz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.