Tımarhane

Oyuncu iki arkadaş olan Alex Wraith ve Sean Stone 2009’da bіr akşam yemeğinde terk edilmiş bіr tımarhane hakkında sohbet etmeye başlarlar. Alex tımarhanenin ruhlar tarafından işgal altında olduğunu ve…
Tımarhane

Oyuncu iki arkadaş olan Alex Wraith ve Sean Stone 2009’da bіr akşam yemeğinde terk edilmiş bіr tımarhane hakkında sohbet etmeye başlarlar. Alex tımarhanenin ruhlar kadar işgal aşağıda olduğunu ve içeri girmeye kakışan herkesin delirdiğini bahis eder. İçeride doğaüstü olaylar döndüğüne inanan ikili araştırmak için us hastanesine girmeye karar verirler, onlara bu konulara fazlasıyla ilgi duyan kız arkadaşları Antonella da katılır. Terk edilmiş binayı cezbedici yapan bіr diğer öğe ise Billy Lasher adında vaktinde buradan kaçan bіr delinin ruhları ele geçirdiği efsanesidir. Üç genç tımarhane koridorlarında gezerken ruhların kent efsanesinden fazla daha öteye gittiğini keşfedeceklerdir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.