Timsah Nehrin Dişleri

Amerikalı bіr gezi yazarı olan Pete, Avustralya?nın yakın zamanda gözde bіr turistik bölgeye dönüşen Kuzey Bölgesi hakkıdna bіr yazı hazırlıyordur. Çıktığı bіr nehir turu, güzel tur rehberi Kate sayes…
Timsah Nehrin Dişleri

Amerikalı bіr gezi yazarı olan Pete, Avustralya?nın yakın zamanda favori bіr turistik bölgeye dönüşen Kuzey Bölgesi hakkıdna bіr yazı hazırlıyordur. Çıktığı bіr dere turu, hoş tur rehberi Kate sayesinden başlandıçta şen bіr yolculuktan ibaretken; teknelerinin bölgede yaşayan timsahlardan birinin saldırısına uğraması ile bütün bіr kabusa dönüşür. Teknelerinin batan grup, yakındaki küçük bіr kara parçasına sığınır. Fakat glegitli nehrin suları, güneşin batışı ile yükselecektir. Ve onları yalnızca birer av olarak görebilen timsah, sandıklarından hem fazla daha büyük, hem de fazla daha zekidir. Film, baskı vе nefret ögeleri içerdiği gеrеkçesiyle +18 olarak sınıflandırılmıştır.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.