Tüketici raporuna göre en iyi kamera iPhone X’in!

Tüketici raporunun sunmuş olduğu verilere göre iPhone , akıllı telefonlardaki en iyi kameraya sahip. Bu veriler Amerikan dergisi tarafından yayınlandı.
Tüketici raporuna göre en iyi kamera iPhone X’in!

Amerikan dergisi Consumer Reports, Pazartesi günü Apple ve Samsung gibi üreticilerin beğenisine sunulan son zeki telefonlarla (Galaxy S9 ikilisi Mart ayında incelenmek üzere) en yeni “En İyi Akıllı Telefon Kameraları” listesini yayınladı. Sonuçlar iPhone X, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus’ın en iyi üç noktayı aldığı ve Samsung Galaxy S8’in üçlüden azıcık geride bulunduğu için, iPhone varyantları için olumlu bіr devamlılık ortaya koyuyor.

Bilhassa Samsung ve Apple dıştan bіrincil 10 listede başka üreticiler değil.

En İyi Zeki Telefon Kamerası listesine tarafından 9To5Mac yoluyla Consumer Reports, iPhone X’i en üstteki noktaya, iPhone 8’i ikinci noktaya, ilginç bіr şekilde iPhone 8 Plus’ı üçüncü noktaya yerleştirdi. Bunların arkasında Samsung Galaxy S8 +, iPhone 7, iPhone 6s Plus, Galaxy S8, Galaxy Note 8, iPhone 7 Plus ve son olarak Galaxy S8 Active yer alıyor.

Bu liste smartphone kamera sıralfаkаtsını temsilcilik ederken, Consumer Reports, bіrincil 10 telefonun performansı arasında yalan yanlış bіr farklılık olduğunu belirtiyor. Örneğin, Galaxy S8, Galaxy S8 + ve Galaxy S8 Active arasındaki şansın dönmesi, aynı kamera sensörlerine sahip oldukları için çok az seviyededir.

Rapor, diğer bіr şey yahut, oldukça “popüler olmayan” görüşe sahiptir. Örneğin, Google’ın Pixel akıllı telefonlarından laf etmiyoruz. 2017’de en iyi kameraların bazılarını, iPhone 8’in üzerinde bulunan iPhone 8 Plus’ı, ikincisi gelişmiş bіr kameraya sahipken açık açık gösteriyor ve iki cins eski iPhone 6s Plus’ın yerleştirilmesi Galaxy S8’in ve Galaxy Note 8’in üstünde duran şeyler listenin önündedir.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.