Unified Remote 3.4.1.662

Unified Remote (Mac) indir. Unified Remote, mobil cihazlarınız üzerinden bilgisayarlarınızı kontrol etmenize yardımcı bіr uygulamadır.
Unified Remote 3.4.1.662

Unified Remote, mobil cihazlarınız üzerinden Mac bilgisayarlarınızı denetim etmenize olanak sağlayan bіr uzakta bağlantı programıdır. Unified Remote Server ile bağlantılar oluşturabiliyorsunuz.

Mobil cihazlarınız üzerinden bilgisayarlarınıza bağlı olmak için gerekli bіr program olan Unified Remote Server ile bağlantılar oluşturabiliyor ve mobil cihazlarınızı bu bağlantı ile eşleştirebiliyorsunuz. Benzer ağda yer alan mobil cihazınızdan ve bigisayarınızdan programları açıp Unified Remote Server ile bağlantı oluşturmalısınız. Unified Remote Server üzerinden oluşturduğunuz bağlantıya antre yaptıktan sonra mobil cihazınız üzerinden artk bilgisayarınızı yönetebilirsiniz. 90’dan fazla program ile düzenli olarak çalışan Unified Remote Server ile işleriniz fazla daha kolay olacak. Basit kullanımı ve kolay arayüzü ile Unified Remote Server fazla seveceğiniz bіr uzakta yönetim aracı olarak karşımıza çıkıyor.

Unified Remote Server programını Mac bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.