Unified Remote

Unified Remote (Ios) indir. Unified Remote, iOS işletim sistemine cihazlarınızdan bilgisayarlarınızı kumanda etmenizi sağlayan bіr uygulamadır.
Unified Remote

Unified Remote, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden bilgisayarlarınızı denetim etmenize muavin olan bіr uzakta kumanda uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Basit kurulumu ve kullanımıyla Unified Remote uygulamasını çok seveceksiniz.

Benzer ağda bulunan bilgisayar ve iOS cihazlar arasında temas kurmanıza muavin olan Unified Remote, mobil cihazlarınızı uzakta kumanda gibi kullanmanıza olanak tanıyor. Sanal klavye ve fare gereksinimlerini telefonunuzdan karşılayabilir ve bununla beraber bilgisayarınızda videolar oynatabilir veya bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. Bilgisayarınızdaki tüm işleri telelefonunuz üzerinden yapabilir ve rahatlığın tadına varabilirsiniz. Akan kontrollere sahip olan dilekçe yaklaşık olarak bütün uygulamalara destek veriyor bіlе uygulamayı tam kapasite göstermek için paralı sürüme geçiş yerine getirmek gerekiyor. Spotify, YouTube, PowerPoing gibi popüler uygulamalarla da senkronize çalışan Unified Remote fazla işinize yarayacak.

Unified Remote uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.