Vampir Avcısı: Abraham Lincoln

İç Savaş’ın en önemli ikonlarından biri olan eski ABD başkanını çok farklı bіr rolde izleyeceğimiz proje, klasik konulara getirdiği farklı yaklaşımlarla ünlü yazar Seth Grahame-Smith’in aynı isimli ro…
Vampir Avcısı: Abraham Lincoln

İç Savaş’ın en kayda değer ikonlarından biri olan eski ABD başkanını çok öbür bіr rolde izleyeceğimiz proje, klasik konulara getirdiği öbür yaklaşımlarla meşhur yazar Seth Grahame-Smith’in benzer isimli romanından uyarlanacak. Daha önce Jane Austen’in kült kitabı Gurur ve Önyargı’sına zombileri ekleyen Grahame-Smith, Lincoln’ü ise bіr vampir avcısı olarak ele aldı.

Yönetmenliğini Timur Bekmambetov’un yaptığı film, Abraham Lincoln’un ‘gizli günlükleri’ üzerinden nasıl vampir avcısına dönüştüğünü anlatıyor… Filmin kadrosunda Benjamin Walker, Anthony Mackie, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead gibi isimleri izleyeceğiz. Film 3D olarak 22 Haziran 2012’de vizyona girecek.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.