Vampir Cehennemi

Medeniyetin çöktüğü, kıyamet sonrası düzensizliğin hüküm sürdüğü bіr dünyanın ortasında yalnız kalan Martin, bіr salgın hastalık gibi yayılan vampir-zombilerden kaçarak yaşam savaşı verir. Kaos sonras…
Vampir Cehennemi

Medeniyetin çöktüğü, kıyamet sonrası düzensizliğin hüküm sürdüğü bіr dünyanın ortasında yalnız kalan Martin, bіr salgın hastalık gibi yayılan vampir-zombilerden kaçarak yaşam savaşı verir. Kargaşa sonrası hayatta kalmayı başaran fazla eksik sayıdaki insan bu felaketten etkilenmemiştir.

Martin’i, ülkenin ‘Yeni Cennet ’i olarak adlandırılan kuzeye içten götürecek yegane birey ise zalim bіr vampir avcısı olan karizmatik ‘Beyefendi’dir. İkili beraber, Kanada sınırında olduğu iddia edilen kurtuluş bölgesine varmak için ülkeyi her tarafında kat edecekleri uzun bіr yolculuğa çıkarlar.

Yazar ya da yönetmenlik yanından daha ziyade filmlerin teknik ekibi ile şimdiye kadar sinema camiasında bulunan Jim Mickle’ın ikinci uzun metrajlı filmi olan ve post-apokaliptik bіr yapım olarak adlandırabileceğimiz Vampirler Cehennemi’nde, Connor Paolo ve Nick Damici baş rolleri paylaşıyorlar…

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.