Veba

Ölümcül virüsten kaçmayı kafasına koyan Danny, kardeşi Brian, kız arkadaşı Bobby ve Dannyin okuldan arkadaşı Kate, Amerika Birleşik Devletlerinin güneybatısı boyunca, güvenli bіr yere ulaşmak için hız…
Veba

Ölümcül virüsten kaçmayı kafasına koyan Danny, kardeşi Brian, kız arkadaşı Bobby ve Dannyin okuldan arkadaşı Kate, Amerika Birleşmiş Devletlerinin güneybatısı her tarafında, güvenli bіr yere gelmek için çabucak yol alırlar. Çocukluğundan aklında kalan anılarına güvenen Danny, Meksika Körfezindeki ıssız bіr kumsalın gitmeyi deneyebilecekleri en iyi yer olduğuna grubu ikna etmiştir.

Yeni dünyalarının kuralları epeyce basittir; alt yollardan gitmek, her ne pahasına olursa olsun diğer insanlarla temastan kaçınmak. Lakin düşüncesiz davranışları yolculuklarının uzamasına neden olmaya başlar, en düşük onlar değin kendilerini korumaya çalışan, virüs bulaşmamış insanlarla veya ümidini yitirme içinde takviye isteyen, virüs bulaşmış kişilerle karşılaştıkça, anlamsız yollar ve kasabaların arasında çocukluk masumiyetleri yavaşça zayıflar. Yolda geçirdikleri dört gün boyunca, bu dört şahsiyet grup hiçbіr insanın yüzleşmek zorunda kalmaması gereken ahlaki kararlar devretmek durumunda kalır. Karşılarındaki en büyük düşmanın insanlığı korkutma eden virüsün değil, iç dünyalarında su yüzüne meydana çıkan karanlığın olduğunu keşfederler.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.