VPN Unlimited

VPN Unlimited (Mac) indir. VPN Unlimited, Mac için kısıtlamaları ortadan kaldıran güvenli VPN programı.
VPN Unlimited

VPN Unlimited, webde gezerken güvenliğinizi korumanın yanı sıra yöresel olarak erişime kapalı ya da yasaklanmış sitelere sorunsuzca girmenizi karşılayan VPN uygulamaları aralarında.

Mac bilgisayarınızda 10 gün boyunca bedava olarak deneyebileceğiniz VPN programı, dünya genelinde çoğu sunucudan azami hızda bağlanmanıza izin vererek engelli sitelere ya da sürat sınırı getirilmiş platformlara girerken mevcut hızınızın aşağısına düşmemenizi sağlıyor.

sosyal medya sitelerinin, YouTube gibi çevrimiçi video izleme servislerinin aniden kapatıldığı ya da sürat kısıtlaması getirildiği ülkemizde son derece yardımsever bulduğum VPN programlarından biri olan VPN Unlimited, Mac sürümünde 10 gün deneme süresi veriyor. Test süresini etkin ettiğinizde bant genişliği sınırına takılmadan, hızınızdan ödün vermeden her türlü siteye rahatlıkla girebiliyorsunuz. Ardından aylık ve yıllı olarak sunulan aboneliklerden birini seçim ederek premium aza olarak devam edebiliyorsunuz.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.