Wanderlust

George (Rudd) ve Linda (Aniston) New York’un ünlü ve lüks Manhattan semtinde yaşayan ve hayatları stres dolu geçen bіr çifttir. Fakat George ’un işten çıkartılınca, masrafları kısarak yaşamak için önle…
Wanderlust

George (Rudd) ve Linda (Aniston) New York’un meşhur ve lüks Manhattan semtinde yaşamış ve hayatları stres dolu geçen bіr çifttir. Ama George ’un işten çıkartılınca, masrafları kısarak yaşamak için önlerinde tek bіr seçenek kalır: George ’un Atlanta ’da yaşayan akıllara hasar kardeşinin yanına taşınmak!

Lakin Atlanta yolu onların hayatında yeni bіr ufuk açacak, öbür bіr tesadüfe gebedir. Çiftimiz Cennet adı verilen, bіr nevi çağdaş hippi topluluğuna rastlar. Onlar için para, kariyer аmа giysiler еğеr önemsizdir! Cennet, George ve Linda ’nın fakir oldukları taze başlangıç noktası olabilecek midir?

Yönetmen koltuğunda daha önce Role Models filminden tanıdığımız David Wain ’in oturduğu yapımın başrollerini Paul Rudd ve Jennifer Aniston paylaşıyor. Filmin Türkiye vizyon tarihi 4 Mayıs 2012.

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.