WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger (Mac) indir. WhatsApp Masaüstü, Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz bіr anlık mesajlaşma yazılımıdır
WhatsApp Messenger

WhatsApp Masaüstü mobil cihazlarda oldukça yaygın olarak kullanılan WhatsApp Messenger uygulamasını Mac bilgisayarlarımızın masaüstüne taşıyan bіr yazılım.

Gerçekte daha evvelden WhatsApp, WhatsApp Web ile mobil cihazlarımızda kullandığımız popüler anlık mesajlaşma uygulamasını bilgisayarlarımızda kullanmamıza imkan tanımıştı; çünkü WhatsApp Web yalnızca internet tarayıcımız üzerinden çalışıyordu. WhatsApp Masaüstü’nün farkı ise tek başına internet tarayıcısına ast olmadan çalışabilen bіr mesajlaşma programı olması.

WhatsApp Bilgisayar Versiyonu Nasıl Kullanılır

WhatsApp Masaüstü alıştırma mantığı olarak WhatsApp Web’e benziyor. Bu programı kullanabilmek için yine bilgisayarınızda açık olak WhatsApp’ı mobil cihazınızdaki WhatsApp ile eşleştirmeniz gerekiyor. Ardından ise Whatsapp üzerinden yazışmaya başlayabiliyorsunuz. WhatsApp Masaüstü yoluyla WhatsApp arkadaşlarımızla dosya, resim ve video paylaşabiliyor, WhatsApp profilimizi yapılandırabiliyor, yeni sohbetler ve sohbet grupları oluşturabiliyor, sohbetleri arşivleyebiliyor, silebiliyor, sessize alabiliyor, okunmadı olarak işaretleyebiliyoruz. Bunun yanında mesajları tek tek iletebiliyor ya da silebiliyoruz. Keza mesajları toplu olarak seçerek üzerlerinde operasyon de yapabiliyoruz. WhatsApp Masaüstü sesli mesajlar göndermemize de yadımcı oluyor.

WhatsApp Mac sürümü tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmakta.

WhatsApp Android İndir

WhatsApp Mac İçin İndir

Dilerseniz şimdi bir önceki makalemiz olan yazısına göz atabilir ya da bir sonraki konumuz olan başlığını inceleyebilirsiniz.